בטעינה... בטעינה...

אדריכלות בנייה מתועשת

אורתם מתמחה בשיטת מתועשת, לאורתם ניסיון רב בבניה מהסוג הזה ובקשר עם חברות בתחום. 

הצעות מחיר ופגישת הכרות
התקשרו
08-850-3231 או דרך צור קשר.

 

בניה מתועשת הוא אחד התחומים המובילים כיום את ענף הבנייה, בניה מתועשת משתמשת בטכנולוגיות מגוונות, מתקדמות ויעילות המאפשרות להקים מבנים למטרות שונות כגון : מגורים, משרדים או תעשייה. לבנייה המתועשת ישנם שמות רבים כמו : "בנייה קלה", "בנייה טרומית", "בנייה מהירה", "בניה ירוקה", "בניה מודולארית" וזאת בהתאם לשיטת הבניה והטכנולוגיה, שמות אלה מעידים על היבטים שונים של המבנים אשר נבנו בבניה מתועשת : "בניה קלה" נקראת כך משום שבבניה מתועשת עושים שימוש בחומרי בנייה קלים כגון: אלומיניום, סגסוגות פלדה, עץ, גבס ועוד חומרים מתקדמים.

יתרונות הבניה המתועשת :

  • מהירות ודיוק הבניה המתועשת : הבניה המתועשת מתייחסת לכך שהבניה נעשת בתנאי מפעל בפקוח ודיוק רב אשר חוסכת זמן רב ומבטיחה בנייה ברמה גבוהה, בבניה מתועשת אין צורך בבניה באתר עצמו דבר שחוסך המון זמן וכך החלקים מיוצרים במפעל החברה ומה שנשאר זה להוביל את החלקים לאתר הבנייה ולהקימם.
  • חסכון בכוח אדם : בבניה מתועשת אין צורך בהרבה מהכלים הכבדים כמו מערבלי בטון ואין צורך בכח אדם גדול באתר הבנייה.
  • רמת האטימות והבידוד במבנה : למבנים של הבניה המתועשת יש רמת איטום ובידוד גבוהה יותר ואיכותית יותר ממבנים אשר נבנו מלבנים וכך יש יתרון משמעותי לבניה המתועשת בשמירה על חום או קור המבנה. מבני הבניה המתועשת מבודדים מרעשים חיצוניים ברמה גבוהה ממבנים רגילים.
  • רמת הבטיחות של המבנה : בניה מתועשת נחשבת לבטיחותית מאוד תוך כדי שמירה על כל התקנים הנדרשים וחומרי הגלם האיכותיים והבטיחותיים ביותר על מנת לבנות מבנים הנחשבים עמידים ביותר מפני מפגעי האקלים, רעידות אדמה ומפגעים שונים.

בניה מתועשת נחשבת לבניה ירוקה שכן השימוש חומרי גלם המאפשרים אגירה ושמירה של אנרגיה, שימור על חום הימות החורף ושימור הקור בימי הקיץ ובכך חסכון בהפעלת המזגן או התנור לשעות רבות דבר החוסך חשמל רב. הבניה המתועשת נחשבת לירוקה מפני שכמעט אין פסולת בניה ואין בזבוז מיותר של משאביים הבניה מתבצעת בתנאי מפעל בטכנולוגיות מתקדמות עם דגש על איכות הסביבה. הבניה מתבצעת הרחק מאתר הבניה וכך אין מפגע או מפריע לסובבי אתר הבניה ואיכות החיים של הסביבה לא יורדת

אורתם נותנים ייעוץ בתחום הבניה המתועשת, בעקבות שנים של ניסיון בתכנון ללקוחות שבנו את ביתם בשיטה המתועשת (קונסטרוקציות עץ / קונסטרוקציות פלדה) ולכן יש לנו את הכלים לתת לך פתרונות ותשובות לשיטה וליתרונותיה.

אורתם בשביל הבית שלך, פנה אלינו עוד היום, לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן