אני מאמין - אורתם 5

אורתם שירותי אדריכלות ועיצוב פנים בגדרה, גן יבנה, מזכרת בתיה והסביבה, אורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה בנייה ירוקה.
אורתם ניהלה פרויקטים רבים בגדרה מזכרת בתיה, גן יבנה והסביבה אשר הושלמו בהצלחה רבה, אורתם מספקת פתרונות אדריכלות היקפים לתכנון בנייה מודרנית, בנייה ציבורית, בנייה ירוקה, בנייה כפרית, בנייה רוויה ועוד.

באורתם מעצבי פנים, אדריכלים ומהנדסים משורה הראשונה, בנוסף אורתם תספק עבורכם מהנדסי קונסטרוקציה, מהנדסי חשמל, אינסטלציה ויועצי בניה נוספים, בשלב הביצוע אנו נספק עבורך קבלנים ובעלי מקצוע נוספים, שירותי תכנון לנגרות (ריהוט) כולל תכנון וביצוע.

גדרה הינה עיר הבנויה על גבעות ושטחיה מצויים שטחים ירוקים ושטחי חקלאות רבים, בתכנון אדריכלי בגדרה חשוב לשמר את היופי הטבעי של העיר, ולהביא ליידי ביטוי את כל היופי הזה בתכנון אדריכלי.גן יבנה הינו יישוב קטן וכפרי הבנוי ברובו מווילות וקוטג'ים ובניינים בודדים אדריכלות בגן יבנה באה לידי ביטוי בסגנון בנייה כפרי ומודרני, באורתם התכנון האדריכלי והעיצוב המיוחד המותאם לכל לקוח באופן אישי ייתן לך את הפתרון הנכון והיעיל ביותר.

אדריכלות במזכרת בתיה מאופיינת בסגנון בנייה כפרי ובבנייה רוויה, אורתם ביצעה מספר פרויקטים במזכרת בתיה שעברו בהצלחה רבה, לאחרונה אורתם עבדה על פרויקט של בנייה רוויה במזכרת בתיה.

האדריכלים של אורתם עובדים בכדי לייצור איכות חיים גבוה ללקוח ולסביבתו על ידי בנייה ירוקה, לאורתם ולאדריכלים יש מספר מטרות כאשר מתחיל תכנון הבית: חסכון באנרגיה, שימוש יעיל במשאבים, ייעול תהליך הבנייה, תכנון פרקטי, תכנון מותאם אישית ללקוח.חסכון באנרגיה – אדריכלי אורתם מתכננים את המבנה כך שיהיה יעיל וחסכני, תכנון נכון של המבנה תביא לניצול מקסימאלי של אנרגיית השמש והתאורה הטבעית ובכך חסכון בחשמל. תכנון נכון של חללי המבנה יאפשר שמירה על הטמפרטורה נוחה, בידוד איכותי יאפשר שמירה על הטמפרטורה ובכך חסכון משמעותי בחשמל.שימוש יעיל במשאבים ומחזור משאבים – כיום ניתן להתקין מערכות למחזור משאבים כמו: מערכת מחזור מים אשר מנצלת את המים שזורמים לביוב לשימוש חוזר להשקיית גינות.ייעול תהליך הבנייה – בניית המבנה עם חומרים ידידותיים לסביבה ושימוש בחומרים ממוחזרים לבניית המבנה.כיום התודעה לאיכות הסביבה גבוה, אנשים מבינים כי יש צורך בשינוי, אנשים הבינו שאם לא נעשה שינוי מהר יעשה נזק בלתי הפיך לטבע ולסביבה ולכן חשוב לאמץ את רעיון האדריכלות הירוקה.

אורתם בשביל הבית שלך, פנה אלינו עוד היום, לקביעת פגישת היכרות
08-850-3231 או דרך צור קשר.