שירותי אדריכלות באשדוד והסביבה – אורתם

אורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה במגוון תחומים החל מבניה פרטית כפרית, בניה פרטית מודרנית, בניה רוויה, בניית מבני ציבור, בניה ים תיכונית, עיצוב פנים ועוד.

אורתם מספקת שירותי אדריכלות באשדוד, אשדוד היא עיר הקולטת עלייה הגדולה בארץ העולים יצרו בה אינטגרציה חברתית שבאה לידי ביטוי במבנים שלה, אשדוד היא עיר שנבנתה על ידי עולים והיא מחולקת לרובעים, עיר אשר משמרת את זהותם המיוחדת של קהילות העולים ואת ייחודיות העיר עצמה. עיר נמל, הים ממלא חלק חשוב בעיר ותורם לנוף ולסגנון הבניה בעיר, קרוב לחוף הים ניתן לראות מבנים רבים בסגנון בניה ים תיכוני, ובמרכז העיר ניתן למצוא בתים פרטיים הבנויים בסגנון בניה כפרי.

דקלה שלמה צעירי, הבעלים וממקימי המשרד, מאמינה בעבודה מקצועית ובהתאמה אישית ללקוח, לאורתם מטרות ברורות בזמן תכנון ובניית המבנה, יעילות המבנה הדבר החשוב ביותר שיהיה נוח ונעים בבית, עיצוב לפי דרישות הלקוח וסיפוק כל צרכיו ודרישותיו בצורה האיכותית ביותר תוך תיאום ציפיות, אורתם בנתה מספר מבנים פרטיים בסגנון בניה כפרי בעבור לקוחות פרטיים באשדוד.

אדריכלים אשדוד, אדריכלים באשדוד.

בשנים האחרונות עם האצת קצב הבנייה הכללית בארץ הואץ גם קצב הבנייה באשדוד, בעיקר בנייה רוויה ובנייה פרטית ומעט מבני ציבור, כיום באשדוד (נכון ל2016) יש למעלה מ100 פרויקטים פעילים של בניה רוויה, ועוד מספר לא מבוטל של פרויקטים בבנייה פרטית, אנו גאים להיות שותפים בחלק מהפרויקטים הן בעיצוב פנים, תכנון אדריכלי וכדומה.

נכון לשנת 2015 העיר אשדוד מנתה כ247 אלך תושבים, הצפי הוא שעד 2025 האוכלוסייה תגדל ל294 אלף תושבים, ולענייננו – תוספת של 50 אלף תושבים זה תוספת של כ12.5 אלף דירות.

אורתם מציעה ללקוחותיה סגנונות בנייה ייחודיים, בנוסף לסגנונות הבנייה הסטנדרטים, ים תיכוני, קלאסי, מודרני, אנו מציעים סגנונות בנייה משולבים וסגנונות בנייה עם קונספט עיצובי של מדינות מחו"ל, כגון סגנון בנייה אמריקאי, צרפתי וכדומה.

אורתם בשביל הבית שלך, פנה אלינו עוד היום,
לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.