בניה ים תיכוני

אדריכל קרית גת

אורתם משרד אדריכלות נוסד ב – 1993 ע"י דקלה צעירי שלמה, ומאז מנהלת פרויקטי אדריכלות ועיצוב פנים בקריית גת והסביבה.

המשרד מתמחה בכל שירותי אדריכל קרית גת, כולל ייעוץ ראשוני ,תכנון ליווי ופיקוח ביצוע וקבלת אישורים
פנו אלינו במשרד אדריכלות ועיצוב פנים אורתם 08-850-3231 או דרך צור קשר באתר.

גידול מואץ באוכלוסיה והצורך באדריכל קרית גת

קריית גת התחילה את דרכה כמעברה ע"י עולים חדשים ממרוקו בשנת 1954 היא  לא הפסיקה לקלוט עליה ובשנת  1972 הוכרזה כעיר. כיום היא נחשבת לעיר בינונית בגודלה ובעלת תעשייה מפותחת. קריית גת קלטה עליות רבות במהלך השנים והייתה צריכה להתמודד עם ההשלכות של קליטות אלו. בנוסף קריית גת צריכה להתמודד גם עם פתרונות לבעיית המגורים בעיר, מציאת פתרונות אטרקטיביים שימשכו זוגות צעירים לעיר, ומציאת פתרונות לצרכי המגורים של כל גווני האוכלוסייה. כמובן שתהליכים אלה הביאו למצב שבו  לאדריכל קרית גת היה יתרון משמעותי במתן מענה לצרכים דחופים המלווים לרוב תהליכי פיתוח מואצים.

היערכות אדריכל קרית גת  – אורתם להתמודדות מיטבית עם המצב.

בשביל להתמודד עם בעיות בניה מסוגים אלו אורתם מציעה מגוון רחב של פתרונות בניה בקריית גת והסביבה. אדריכל קרית גת אורתם  פיתחו מומחיות וניסיון רב בתחומי הבנייה הפרטית (צמודי קרקע בשכונות חדשות וצמודי קרקע בשכונות מתחדשות), בנייה ציבורית המתחייבת מהתכניות  ונדרשות על פי החוק, הן בתחום מוסדות חינוך והן בתחום מוסדות ציבור. מובן שלא כל הבתים בשכונות החדשות היו צמודי קרקע ולכן אדריכל קרית גת מכסה גם את צורכי הבנייה הרוויה, (הן בשלבי הגשת תכניות ועד לאשורי אכלוס. כמובן שאנו משלבים בכל התוכניות והמפרטים אלמנטים של הבנייה הירוקה על פי דרישות החוק וכן טכנולוגיות נוספות שמשפרות את איכות המבנה .. לצד פתרונות הבניה, אורתם מספקת גם שירותים של – אדריכלות ועיצוב פנים, שירותי הדמיה, שיפוץ והרחבת מבנים קיימים ועוד.כיום עלתה המודעות לחשיבה ירוקה, חסכון באנרגיה, שימוש יעיל במשאבים וכו'. אורתם מצטרפת למאבק לשימור הסביבה ומספקת בנייה ירוקה כחלק מפתרונות הבנייה שלה. גם אדריכל קרית גת משלב פתרונות אלה בתוכניותיו.

אורתם משרד אדריכלות עושה כל שביכולתה על מנת להגיע לתאום ציפיות מלא עם הלקוח, תוך התחשבות בשאיפותיו וצרכיו, כך שהמוצר המוגמר יותאם לציפיות של הלקוח.

אדריכל קרית גת – אורתם בשביל הבית שלך, השקט והביטחון שלך
פנה אלינו עוד היום,לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.