בנייה כפרית

שירותי אדריכלות באשקלון והסביבה – אורתם

אורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים, המשרד בעל צוות מנוסה במגוון תחומים המספק שירותי אדריכלים באשקלון, המשרד מתמחה בעיצוב פנים, מבנים פרטיים, מוסדות ומבנים ציבוריים, שכונות מגורים ובפרויקטים אדריכליים מורכבים, כמו כן אורתם מתמחה בבניה ירוקה, בניה קלה ובניה מתועשת, המשרד שם דגש על איכות הסביבה.

אורתם מספקת שירותי אדריכלות באשקלון והסביבה, אורתם ביצעה פרויקטים רבים שנחלו הצלחה רבה בעיר, העיר אשקלון היא אחת הערים העתיקות בישראל והיא בעלת אחד משטחי השיפוט הגדולים בארץ, אשקלון היא עיר חוף בעלת מרינה מרשימה ושני נמלים עתיקים, אדריכלים באשקלון שילבו בין הנוף הימי לסגנון הבנייה שלהם, אורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים הקימה מספר מבנים בסגנון בניה פרטית כפרית בעיר אשקלון.

אורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים דואגת להכנת תקציב מפורט, הכנת כל המסמכים הדרושים על מנת לקבל היתר בניה, והכנת תוכנית עבודה מלאה תוך לווי הצוות לכל אורך הפרויקט.

אורתם עובדת על מנת להגיע לתאום מלא עם הלקוח, כל שאיפותיו דרישותיו וצרכיו נלקחים בחשבון והלקוח יחד עם האדריכל מגבשים קונספט מתאים על מנת להביא למלוא סיפוק ציפיותיו של הלקוח.

אם אתם תושבי אשקלון ולפני בנייה אנו מזמינים אתכם להתקשר לתיאום פגישה ולשמוע מה יש לנו להציע לכם, הפגישה היא ללא תשלום כמובן אך תספק לכם מידע חשוב מאוד לפני בנייה, אנו מזמינים אתכם "להרוויח" מהוותק והניסיון שיש לנו ללא עלות מצדכם, יש לכם שאלות? חששות?, אי ודאות? אנו נשתדל להפיג עבורכם את החששות ואי הוודאות על מנת שלכם יהיה שקט נפשי, באורתם אדריכלות כל לקוח הוא V.I.P ועבורנו זה לא רק סיסמה אנחנו מיישמים את זה בפועל, אז אם אתה לפני תכנון אדריכלי? נשמח להזמין אותך לקפה ועוגה עלינו ולספר לך למה הכי כדאי לך לעבוד איתנו ומה היתרונות שלנו.

אורתם בשביל הבית שלך, פנה אלינו עוד היום,
לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.