אדריכלים בדרום-4

אורתם – שירותי אדריכלות בדרום בראשות דקלה צעירי שלמה

לתכנון וקבלת כל שירותי האדריכלות והליווי לכל סוגי הבניה בדרום פנה למשרדנו עוד היום

משרד אדריכלים בדרום – 08-850-3231

 

הדרום הוא אזור המהווה אחוז גדול משטחה של מדינת ישראל. למרות השטח הגדול, מספר התושבים בדרום הוא קטן. התנאים הנ"ל ותנאים נוספים כמו האקלים המדברי הקיים באזור, טמפרטורות גבוהות, סופות חול וכו' מצריכים חשיבה מעמיקה בתכנון ובנית מבנים תוך חשיבה ירוקה, שימור תופעות נוף כמו מכתשים ושימור צמחיה וחי.

על מנת לספק לך את המוצר המושלם בנתונים הקיימים, אורתם, משרד אדריכלות בעלת ניסיון רב שנים, מרכזת בשבילך את כל השירותים – קבלנים ובעלי מקצוע, מהנדסים ויועצי בניה, שירותי הדמיה וכו'. אורתם גם מציעה שני מסלולי תכנון, פרטני, בו פרוגראמה מתוכננת מראש לפי דרישות הלקוח או דגמים, בו הלקוח בוחר ממספר דגמים המוכנים מראש, וכל זאת על מנת להגיע לתאום צפיות מלא עם הלקוח, תוך התחשבות בצרכיו ושאיפותיו.

בזכות הידע הנרחב בבנייה של אורתם משרד אדריכלים בדרום, יסופקו לך פתרונות בנייה שיהיו נוחים, אמינים, הוגנים ומותאמים במיוחד בשבילך.

לקוחות שמגיעים אלינו מבוגרים וצעירים, בעלי ממומן וכאלה שחסכו שנים רבות להגיע לרגע, כולם מלאי חששות והרגשה של אי ודאות לקראת העסקה הגדולה בחייהם (רוב האנשים רכישת דירה היא העסקה הגדולה בחייהם) אנחנו באורתם מספקים ללקוח ייעוץ אדריכלי איכותי ומשתפים את הלקוח בהחלטות ומספקים לו את כל אנשי המקצוע להם הוא זקוק תוך שקיפות מוחלטת ולויאליות לפרויקט.

מהו ייעוץ אדריכלי איכותי?

בנוסף לתכנון הבית על הצד הטוב ביותר, ניצול שטחים, בניה ירוקה, מיסוי נמוך ועוד, יש צורך לעשות חישובים כלכלים נכונים בעלות הבנייה ע"מ שההוצאה לא תהיה מעל היכולת הכלכלית, לא פעם נפגשנו עם לקוח שבנה וניהל את הפרויקט בעצמו ובסוף …. הבית עומד על תילו לא גמור ואף אחד לא גר בו שנים רבות, למרות שכבר בנו שלד בלוקים ולפעמים רק חסר 10-20 אחוז מהסכום ופה הלקוחות נופלים בחישוב שגוי של עלות הבנייה, בנוסף לצער הרב שקיים בידיעה שיש לך בית שכבר השקעת עליו מאות אלפי שקלים ואתה לא יכול לסיים, בנוסף לזאת יש פה גם הפסד כספי שהרי אם אתה לא גר בבית שבנית אתה גר בבית אחר בשכירות או שלך לא משנה עדיין יכולת להשיג רווח כספי נאה אם היית עושה חישוב של עלויות בנייה בצורה מקצועית ונכונה, כאשר אתה מתחיל תהליך עם דקלה צעירי שלמה ממשרד אדריכלות אורתם, בנוסף לתהליך האדריכלי הבסיסי הניסיון והידע שלנו יוכלו להוביל אותך לבית משלך במינימום חריגות תקציב מינימום סיכונים ומקסימום שקט נפשי.

אדריכלים בדרום.
אורתם בשביל הבית שלך, פנה אלינו עוד היום,
לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.