אורתם משרד אדריכלות נוסד ב – 1993 ע"י אדריכלית דקלה צעירי שלמה, ומאז מנהלת פרויקטי אדריכלות ועיצוב פנים בארץ בכלל וברחובות והסביבה בפרט.

רחובות הוקמה כמושבה בשנת 1890, לאחר שקרקעותיה ניקנו ע"י יהושע חנקין. בשנת 1950 עם יותר מ-18,000 תושבים היא הוכרזה כעיר. רחובות ידועה כעיר קולטת עליה. מאז ומתמיד הגיע אליה גלים גדולים של עולים וגם היום 20% מתושביה הם עולים חדשים. רחובות ידועה בשמה "עיר ההדרים" בשל המספר הרב של פרדסים שהיו נטועים בה, אך כיום החקלאות בה מצטמצמת והפרדסים הולכים וננטשים.

על מנת למצוא פתרונות בנייה, פרטית, ציבורית ורוויה, שמצד אחד יספקו את צרכיהם של תושבים העיר ומצד שני יספקו בנייה שתשמור על סביבתנו, אורתם משרד אדריכלות מספקת שלל פתרונות בנייה, תוך מחויבות לסביבה, חיסכון באנרגיה, ניצול יעיל של משאבים ועוד.

אורתם משרד אדריכלות, חברה בעלת ניסיון רב שנים, מרכזת בשבילך את כל השירותים – קבלנים ובעלי מקצוע, מהנדסים ויועצי בניה, שירותי הדמיה וכו', על מנת להגיע לתאום צפיות מלא עם הלקוח, תוך התחשבות בצרכיו ושאיפותיו. בזכות הידע הנרחב של אורתם נשרד אדריכלות בבניה, היא תספק לך פתרונות בנייה שיהיו נוחים, אמינים, הוגנים ומותאמים במיוחד בשבילך.

אדריכלים ברחובות.
אורתם בשביל הבית שלך, פנה אלינו עוד היום,
לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.