בטעינה... בטעינה...

עיצוב פנים סגנון מודרני

גלריית עיצוב פנים הבית על בסיס סגנון העיצוב המודרני.

בתמונות הראשונות ניתן לראות עיצוב פנים של בית חד משפחתי במושב חצב שבאזור השפלה. הבית תוכנן בסגנון מודרני. אלמנט העץ כבר כמעט ולא מופיע כלל בחלל פנים הבית, ובמקום ניתן למצוא גווני צבע בהירים כמעט בגוון אחיד, הנטמעים ביחד עם צבע הריהוט, שגם הוא עוטה סגנון עכשווי.
בהמשך, ניתן לראות בית מגורים חד משפחתי במושב ניר בנים שבדרום הארץ. גם כאן לא ניתן למצוא את המראה האותנטי הכפרי, אל ניתן להבחין במראה הנקי החלק והמוקפד של הקירות. כמו-כן, ריבוי הנישות בגבס, והספוטים בתקרה תורמים למוטיב זה.
לאחר מכן, ניתן לראות עיצוב פנים של בית מגורים דו משפחתי בקרית גת. הבית תוכנן בסגנון מודרני, המתבטא בסגנון המעקה של המדרגות, הריצוף הבהיר והחלק, ומראה הקירות החלקים והבהירים שצבעם נבחר בקפידה. גם במטבח נעשתה חשיבה על ארונות מטבח מודרניים לשילוב מושלם עם שאר חללי הבית.
בהמשך, ניתן לראות עיצוב פנים של בית מגורים חד משפחתי במושב תלמי יחיאל שבאזור הדרום. זהו בית של בן ממשיך ושלבקשת הדייר הטמענו קמין מודרני בגבס שישתלב עם שאר האלמנטים החדשניים שבבית. עם זאת, שילבנו קצת אלמנטים, כך שהבית עוטה גם אופי כפרי במקצת.
ולבסוף, ניתן לראות עיצוב פנים של בית מגורים חד משפחתי במושב בית חילקיה החרדי שבאיזור השפלה. כאן העיצוב הוא גבר נוטה יותר למודרני כפרי. קורות העץ שהוטמעו התקרה, מדפי העץ, ומדרגות העץ, כל אחד לחוד וכולם ביחד תורמים לשילוב נהדר שכזה.

ליצירת קשר אנו פנו אלינו בטלפון 08-850-3231 או במייל Or-Tam@012.net.il ונשמח לעזור.

נהנת מזה? שתף את זה

פייסבוק

טוויטר

לינקדאין

פינטרסט

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן