שירותי אדריכלות מתקדמים אורתם משרד דריכלים בדרום

במשרד אדריכלים בדרום אורתם שמים דגש מיוחד לשילוב טכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר עם דגש על הבנייה הירוקה ושילובם של אלמנטים לייצור אנרגיה ירוקה. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות!

צרו קשר בטלפון: 08-850-3231 או דרך צור קשר.

אורתם הנו משרד אדריכלים בדרום המתמחה בתכנון וליווי כל סוגי הבנייה. המשרד ממוקם במרחק שווה מערי הדרום המרכזיות קריית גת, אשקלון, רחובות ואשדוד. אורתם הוקמה ב-1993 ופועלת במרבית ישובי הדרום בבנייה כפרית צמודת קרקע, בנייה רוויה מבני ציבור ומוסדות חינוך וכן, מבני תעשייה וחקלאות בבנייה קלה.

ייחודיות משרד אדריכלים בדרום

כתוצאה מהעמקת המדיניות הממשלתית לאכלוס הפריפריה, תהליכי פיתוח מואצים של כבישים ופסי רכבת, חלה עליית בביקושים הנדל"ניים באזורי הארץ הנרחבים המשתרעים דרומית לקוו רחובות אשדוד. משרד אדריכלים בדרום – אורתם, הפועל באזורים אלה, צבר ניסיון רב בעבודה מול הרשויות והתאמה של התכנון האדריכלי לדרישות המשתנות ושינויי החקיקה והרגולציה, בכל התחומים הנובעים מהליכי הפשרת הקרקעות, שינוי ייעוד והשקעות מסיביות בפיתוח כל אזור הדרום.

הניסיון רב השנים שנצבר במשרד אדריכלים בדרום אורתם, מאפשר לאדריכלים הפועלים במשרד לבצע את השילובים המתאימים ביותר, בין סגנונות וגישה ארכיטקטונית מקומית לראיונות שמועלים על ידי לקוחות המשרד ולהטמיע אותם בדרכו וסגנונו הייחודי לכדי מבנים בעלי אופי וסגנון הן בתוך הבית (התמחות המשרד בעיצוב דירות יוקרה תורם לכך), והן במראהו החיצוני והפיתוח הסביבתי המושלם, תוך הקפדה על שילובם של אלמנטים ועיצובים, הנובעים מתוך הגישות ומתודות הבנייה הירוקה והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הבנייה והעיצוב הסביבתי.

ראוי לציון שאיכויות אלה באות לידי ביטוי הן כאשר מדובר בבנייה רוויה והן כאשר מדובר בצמודי קרקע. כמובן שבמבני תעשייה, חקלאות, מבני ציבור ומוסדות חינוך באים לידי ביטוי הדגשים הייחודיים לשימושים השונים של המבנה הן בעיצוב המבנה, התכנון והפיתוח הסביבתי והן בהתאמת המבנים לקליטה מידית או תוספת מאוחרת של אלמנטים ליצירת אנרגיה ירוקה (כמובן בהתאם לטכנולוגיות הבנייה הירוקה).

משרד אדריכלים בדרום אורתם מתאפיין בקשר תמידי ישיר ומידי לאתרי הפיתוח והבנייה באזורים אלה. משכך מתאפשרת למשרד להגיש לכם את התכניות המתאימות ביותר למאפייני השכונה או הישוב בו אמור להיבנות ביתכם ולהתאימו לסביבה ההולכת ונבנית או הקיימת. גם במקרים של מבני ציבור יגישו אדריכלי המשרד תכניות המשלבות את מאפייני המבנה לסביבה הקיימת באזור.

זמינותו של אורתם ומיקומו של משרד אדריכלים בדרום, מאפשרת למשרד יתרון משמעותי הן בשלבי התכנון והגשת התכניות לאישורי ביצוע כאמור לעיל אך למשרד יתרון משמעותי וחשוב הבא לידי ביטוי גם בשלבי הבנייה השונים כאשר יש צורך בליווי פיקוח באתר הבנייה, ומתן אישורי ביצוע בהתאם לתכניות.

אורתם מעניק לכם שירותי אדריכלות לכל השלבים מהתכנון הראשוני ועד לשלב האכלוס כאשר אתם נכנסים לביתכם. בנוסף מעצם פעולתו רבת השנים בתחום. למשרד אדריכלים בדרום -אורתם מערכת קשרים עם קבלני ביצוע בעלי איכות מוכחת בכל תחומי הבנייה הרלוונטיים שניתן להתקשר אליהם דרך המשרד בעת הצורך.
לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צרו קשר בטלפון: 08-850-3231 או דרך צור קשר.