בניה ים תיכוני

אורתם – משרד לשירותי אדריכלות ועיצוב פנים בטכנולוגיות מתקדמות

אדריכלות ועיצוב פנים התמחות רב תחומית, אורתם פועלת מאז 1993 בכל תחומי הבנייה באזור הדרום.

לשיחת הכרות וקבלת ייעוץ ראשוני
צרו עמנו קשר 08-850-3231 או דרך צור קשר באתר.

אדריכלות ועיצוב פנים – תהליכי יצירה שלמים, אנו שותפים מלאים לתנופת ההתחדשות והבנייה העירונית ופעילים מאוד גם בתחום הבנייה הכפרית בהרחבות הישובים השונים.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים אורתם, מתמחה בתכנון ליווי וביצוע פרויקטים בטכנולוגיות בניה ירוקה ומתן מענה כולל. מהשלבים התכנוניים הראשונים ועד לכניסת הדירים למבנה המיועד להם. בין אם מדובר בבית משפחתי, מבנה ציבור, בית דירות בבנייה רוויה או מוסד חינוכי. מיקומו של המשרד והניסיון הנצבר של אורתם בתחום העיצוב פנים ואדריכלות, מאפשר לנו נוכחות ושליטה מלאה בכל שלבי התכנון, הביצוע והגימור של המבנה. נוכחותנו מעניקה לכם ביטחון.

באורתם – אדריכלות ועיצוב פנים אנו מקפידים על התחדשות תמידית והתעדכנות בכל הפיתוחים האחרונים בתחום עיצוב הפנים והטכנולוגיות החדישות בתחום הבנייה ומכאן ניתן לצפות בגלריה ולראות את שילובן של אלה בתחומי הבנייה השונים.

אדריכלות ועיצוב פנים – מעצבי פנים מובילים בעיצוב דירות יוקרה

בשנים האחרונות לאחר התבססותם של תושבי הדרום הרבים שהגיעו לאזור בעשור הקודם גדל הביקוש לעיצוב דירות יוקרה. אורתם תפס את מקומו עם מעצבי פנים מובילים הפועלים בדרום. ניסיונו של המשרד בביצוע פרויקטים של בתי יוקרה ועיצוב דירות יוקרה מאפשר לו להציע שירותי עיצוב פנים ואדריכלות ברמות הגבוהות ביותר.

אורתם, מעצבי פנים מובילים, הפועלים באזור הדרום מצליחים בפרויקטים מגוונים לשלב בין רעיונותיהם של הלקוחות (הגם שאלה לא תמיד אפשריים מבחינה ארכיטקטונית), ולהביאם לידי ביטוי בשלבים השונים של עיצוב דירות יוקרה ולהגיע לכך שלקוחות המשרד, כאשר הם נכנסים לביתם חשים שזהו מימוש חלומם.

אנו באורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים מציעים לכם שירותי אדריכלות הכוללים גם ליווי ופיקוח על שלבי הביצוע במידה ותחליטו להיעזר בשירותיו של המשרד. פעילותו הרצופה רבת השנים (25 שנה), של המשרד הביא לכך שביכולתנו להמליץ לכם על גורמי ביצוע בכל התחומים. אנו נקשר אתכם למיטב בעלי המקצוע כך שגם שלבי הביצוע ימומשו על פי התכניות שבחרתם.

פנו אלינו במשרד אדריכלות ועיצוב פנים אורתם בטלפון – 08-850-3231 או דרך צור קשר באתר ולאחר שיחת ייעוץ קצרה נשמח להעמיד לרשותכם את שירותי האדריכלות ומעצבי פנים מובילים של משרדנו.