אורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים בע"מ מתמחה בעיצוב ותכנון דירות יוקרה ובתי יוקרה.

לקביעת פגישה מיידית לצורך עיצוב דירות יוקרה עבורכם 
צרו עמנו קשר בטלפון  08-850-3231

אורתם מאפשרת לכם להוסיף לתכנון ולעצב את הנכס שלכם באלמנטים של חסכון באנרגיה, אלמנטים לשיפור נוחות השימוש בבית, הוספת אלמנטים מתקדמים טכנולוגית ופוניקציונאלית, בתים חכמים, ניהול/יצירת מרחבים/חללים גדולים ועוד.

עיצוב בתי יוקרה, ועיצוב דירות יוקרה בא לידי ביטוי במספר רב של אלמנטים, ביניהם:
תכנון מבנה אשר מבוסס על עקרונות הבנייה הירוקה, בנייה חסכונית באנרגיה, בבנייה ירוקה ניתן לשלב מערכות אנרגיה סולארית, טכנולוגיות חדשות של בידוד תרמי לקירות ושיטות חדשניות של מיזוג אוויר, כל אלה יעזרו לכם לחסוך באנרגיה ובצריכת החשמל. שיטות אלו של חסכון באנרגיה מיועדות לחללים גדולים בהם צריכת החשמל גדולה יחסית.

תכנון מערכות "חשמל חכם" בנכס שלכם, שתעזור לכם לשלוט בהתנהגות הבית מכל מקום (בית חכם), להגדיר ולבצע מספר פעולות בלחיצה בודדת.
בנוסף ניתן לתכנן חדרים ייעודים לפי דרישות הלקוח, דוגמאות לחדרים ייעודים.
חדר יינות – קיימים מספר דגמים של חדרי יינות, המתוכננים לפי דרישותיו וצרכיו של הלקוח. החדרים מתוכננים לספק טמפרטורה קובעה ואחוז לחות קבוע לשימור טיבו של היין.

מרפסות – תכנון מרפסת רחבה שתאפשר לכם להוסיף גריל ביתי, שולחן וכסאות גן ותוספות נוספות.
וחדרים נוספים כמו חדרי משחקים, חדרי קולנוע ביתי ועוד.
נוכל לתכנן עבורכם גבהים לא סטנדרטים (על פי דרישה), לעיתים ישנה דרישה לגבהים לא סטנדרטים שלה הבית, הדבר נפוץ בדירות ובתי יוקרה, תקרות בגובה של כ-5 עד 6 מטר, דלתות בהזמנה אישית של 3-4 מטר, גם בתוך הבית ולא רק בכניסה.
נוספים, נוכל גם לתכנן עבורך חללים נוספים בבית כגון חדרי כושר, בריכה מתוך הבית או מחוצה לו, חניות (גראג') מרובות ורחבות, מיני כיכר לפרסה של רכב בחזית הבית.

רוצים לשמוע עוד על ההצעות שלנו? צרו איתנו קשר
אורתם משרדי אדריכלות תטמיע אלמנטים שיהפכו את הנכס שלכם לנכס יוקרתי בעל תכנון נוח ויעיל עם עיצוב עוצר נשימה.
פנה אלינו עוד היום, אורתם משרד אדריכלים – בשביל הבית שלך, לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.