אורתם משרד אדריכלות ועיצוב פנים בע"מ מתמחה בתכנון ועיצוב בתי יוקרה ודירות יוקרה.

לעיצוב דירות יוקרה על פי טעמכם צור קשר עם משרדנו 08-850-3231

ניתן לתכנן בתי יוקרה ודירות יוקרה עם חדרי שינה קטנים או גדולים חללים סגורים או פתוחים עם אווירה של יוקרה בשילוב אווירה ביתית, אורתם מתמחה בתכנון ועיצוב לפי דרישת הלקוח, הניסיון הרב שמקיף אותנו מספק לנו יכולת לעצב ותכנן מבנים ייחודים עם אלמנטים של יוקרה ויחד עם זאת לדאוג לעיצוב פרקטי איכותי ונוח.

אם יש ברשותכם נכס ואתם מעוניינים בעיצוב יוקרתי אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו דרך צור קשר או בטלפון 08-850-3231 ואנו נתכנן ונעצב את בית חלומותיכם.

בנוסף לעיצוב היוקרתי של הבית תוכלו לקבל עיצוב לחדרים ייעודים:

חדר קולנוע ביתי – חדר הקולנוע הביתי מתוכנן בחלל גדול (בד"כ) , מומלץ במקום שאינו צמוד לחדרי השינה. כחלק מעיצוב החדר מתוכננים חללים למקרן או טלוויזיה ולמערכת קולנוע ביתית. החומרים בהם משתמשים לעיצוב החדר נבחנים בקפדנות, כמו קירותיו ורצפתו כך שיתאימו לחדר קולנוע ביתי ויתרמו לאיכות השמע בחדר, חדר קולנוע ביתי מעוצב לחוויית צפייה אופטימאלית.

חדר כושר ביתי – חדר הכושר הביתית מתכונן בחלל מואר באור טבעי, בחלל גדול המבודד משאר חלקי הבית. כחלק מעיצוב החדר מתוכננים חללים לאביזרי המולטימדיה והמיתקנים, תקעי חשמל במקומות המתאימים ותאורה מלאכותית מתאימה. הדקורציה בחדר מעוצבת מהתקרה כך שאנו חוסכים מקום על הקרקע והעיצוב מתאים למתקני כושר ואינו מסוכן.

ספא ביתי – הספא הביתי מתוכנן כחלק מחדר האמבטיה או בנוסף. הספא מתוכנן עם מקום לאמבטיה, כיורים, ג'קוזי, סאונה, מכשירי רפלקסולוגיה, מסאז'ים ומכשירים נוספים. הספא מתוכנן בחלל ובאווירה מתאימים כך שייצור אווירה נוחה ונעימה ואתם לא תרצו לצאת ממנו.קיימים עיצובים נוספים לחדרים בבתי יוקרה ודירות יוקרה כמו חדרי משחקים, חדרי משפחה, סלונים ומטבחים בעיצובים מיוחדים.

רוצים להגשים חלום עיצוב לבית/דירת יוקרה ? באורתם משרדי אדריכלות צוות אדריכלים, מעצבי פנים ומהנדסים שילוו אתכם משלב התכנון ועד גמר הביצוע. בנוסף באורתם תקבלו יעוץ מקצועי, שרות אישי ושלל שירותים נלווים אשר יהפכו את הגשמת חלום העיצוב שלכם לפשוט הרבה יותר.

פנה אלינו עוד היום, אורתם משרד אדריכלים – בשביל הבית שלך.לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.