תכנון אדריכלי-צימרים- חום- 3

אורתם משרד אדריכלות

אדריכלות או אמנות הבנייה כפי שמכונה בשם רבים, הינה תחום העוסק, הן ברמה של תכנון המבנה, והן ברמה של עיצוב הפרטים בו. למרות היותה של האדריכלות אומנות שימושית, אין להפחית מערכה כאומנות, ואף מיכאלאנג'לו הגדירה כדרגה הגבוהה ביותר של האומנות וא.גומבריך הגדירה אם האומניות.

האדריכלות בישראל החלה להתפתח באמצע המאה ה19. בהתחלה הבנייה המסורתית שלטה בה ואט אט חלחלו אליה הבנייה הארופאית. למרות הסגנונות הזרים שחלחלו אל האדריכלות הישראלית, האדריכלים מתאמצים לשמור על אותנטיות ושימור האדריכלות המקומית. לכן בבניה הישראלית תמצא בעיקר ניסיונות לשחזר אדריכלות מקראית, הרכבה בין האדריכלות הערבית והמערבית והתאמת סגנונות לארץ ישראל ואקלימה. כיום האדריכלות בארץ מתמקדת רבות בניסיון ללמוד את לקחי העבר ולהתאים את הבנייה לצרכים עתידיים. בשנים האחרונות האדריכלים לוקחים בחשבון את סדר העדיפות הלאומי בפיתוח האורבני, וכמו כן מתחשבים בצורכי הסביבה והחברה.

אדריכלות הינה תחום גדול מאוד של תכנון ועיצוב בנייה, נוכל למצוא אדריכלי נוף, מעצבי פנים ועוד. למרות התחום הרחב מאוד האדריכל אינו פועל לבדו, אל האדריכל מצטרפים בעלי מקצוע נוספים קבלנים ומהנדסים על מנת להביא ללקוח את המוצר המושלם במגבלות הטבע והאקלים הישראלי. אורתם משרדי אדריכלות מספקת את מגוון השירותים הנ"ל ובנוסף מספקת שירותי הדמיה, שיפוץ והרחבת מבנים קיימים ועוד.

אורתם משרד אדריכלות משקיעה מאמצים רבים על מנת להיות בראש החידושים הטכנולוגיים בכל הקשור לבנייה תכנון ועיצוב, ומעסיקה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ובעלי ניסיון של שנים. אורתם תשמח לספק לך את שירות מקצועי, הוגן ואישי לכל לקוח.

אורתם – אדריכלות. אורתם בשביל הבית שלך, פנה אלינו עוד היום, לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.