צוות מעצבי פנים בדרום מבית אור-תם ישמח להעניק לכם שירות עיצוב פנים, ובסטנדרטים גבוהים.

לפרטים נוספים אודות אור-תם משרד אדריכלות ו/או להזמנת שירות, התקשרו 08-850-3231, ונשמח לענות על כל שאלה.

מעצבי פנים בדרום

אור-תם משרד אדריכלים בדרום מספק שירות מעצבי פנים בדרום הארץ לשירותכם. המשרד שלנו מונה צוות איכותי ומקצועי של מעצבי פנים בעל מוניטין רב שנים. אז אם הנכם חברי מושב, קיבוץ או תושבי עיר בדרום, אתם לא צריכים להרחיק לכת בכדי לשכור שירות מעצב פנים.

האזור הדרומי של הארץ מתאפיין באקלים ייחודי, הדורש התייחסות עיצובית ממוקדת ומיוחדת בקרב מעצבי פנים. האקלים, אופי הבנייה, והסביבה של אזור הדרום מכתיבים קוד עיצובי שהינו מהווה מעין מגרש ביתי עבור מעצבי פנים בדרום, ושטח פחות מוכר עבור מעצבי פנים מאזורים אחרים בארץ, וכאן המקום להדגיש את יתרונם של מעצבי פנים מקומיים.

מעצבי פנים מקומיים

כל מעצב פנים טוב יביא לתוצאת עיצוב פנים מיטבית. עם זאת, הערך המוסף שאיתם מביאים מעצבי פנים בדרום בעיצוב דירות בדרום על פני מעצבי פנים באזורים אחרים, הינו הקו העיצובי הקולע יותר, המדויק יותר, האותנטי יותר, והמאפיין בצורה הטובה ביותר את הסביבה, האקלים והאזור.

כלל מעצבי הפנים שלנו הינם תושבי הדרום, ובקיאים בקוויי האופנה העיצובית העדכניים ביותר, כך שאם תבחרו לשכור את שירותנו, היו בטוחים שהבית או הדירה שלכם בידיים טובות ומקצועיות. מעצבי הפנים שלנו יערכו מפגש תיאום ציפיות לגבי אופי וסגנון העיצוב המבוקש כגון עיצוב מודרני, עיצוב כפרי, ואף עיצוב היברידי המשלב אלמנטים מודרניים עם אלמנטים כפריים.

רבים נוטים לחשוב כי עיצוב פנים הוא למראה וליופי בלבד, אך אין הדבר מדויק. עיצוב פנים הוא עוצמתי יותר מיופי. ביכולתו של עיצוב הפנים להשפיע על האנרגיות בבית, על מצבי הרוח של דיירי הבית, ועל הפונקציונאליות של הבית. אם תחליטו לבחור במעצבי הפנים שלנו, אנו ניישם עבורכם את כל המוטיבים שהוזכרו לעיל. מעצבי הפנים שלנו יבצעו עבורכם התאמה מלאה בין סגנון העיצוב הנבחר ולבין החומרים, הצורות והצבעים לצורך ניצול מקסימלי של סגנון העיצוב המבוקש, ולצורך התאמה הרמונית ופונקציונאלית מלאה עם שאר מוצרי הבית, ועד לקבלת תוצר מושלם לשביעות רצונכם.

לפרטים נוספים אודות אור-תם משרד אדריכלים בדרום ו/או להזמנת שירות מעצבי פנים בדרום של משרדנו, אנא התקשרו 08-850-3231, ונשמח לעמוד לשירותכם.