חברת אור-תם, ברשות האדריכלית דקלה צעירי שלמה, מתמחה בבנייה ביישובים קהילתיים ובמושבים ועושה כן בהצלחה כבר שנים רבות.

מאז הקמתה, ב-1993, תכננה החברה מספר רב של יישובים קהילתיים ומושבים במלואם, ואחת הדוגמאות המוכרות ביותר היא תכנון היישוב חלוצית 1, שנבנה עבור מפוני גוש קטיף, נצרים. התהליך כלל תכנון שלב א', ובתוך כך בניית 22 בתים, כאשר חלקם נבנו בדגמים בעוד בתים אחרים ביישוב תוכננו באופן פרטני, בהתאם לדרישות הייחודיות של כל תושב.

כמו כן, השלים צוות התכנון של חברת אור-תם פרויקטים גם עבור מפוני גני טל ביישוב חפץ חיים ובניית מספר רב של בתים ביישוב ניצן, שנועד למפוני נווה דקלים. ובנוסף, תכנן וביצע הצוות הרחבות רבות בקיבוצים כגון קיבוץ גת, בית ניר ועוד.

לחברה ניסיון רב בתכנון, בנייה ועיצוב של יישובים קהילתיים ומושבים למגזרים שונים, ביניהם ניתן למנות את המגזר הדתי והמגזר החילוני. ההקשבה וההכרות עם הצרכים הייחודים של כל קהילה וכל תושב – מאפשרים לצוות התכנון של משרד אור-תם להעניק פתרונות אדריכליים והנדסיים כוללים המשתלבים בהרמוניה בתכנון הכללי.

החברה מלווה כל פרויקט מראשיתו ועד לסופו: החל מהתכנון האדריכלי הראשוני וקבלת האישורים וההיתרים הדרושים מן הרשויות השונות, דרך יצירת מפרט טכני עשיר ועד לעיצוב פנים המבנים.

כחברה מובילה בתחומה, מקפידה חברת אור-תם לצוות לכל פרויקט את אנשי המקצוע המיומנים והמוכשרים ביותר, והיא עובדת כבר שנים רבות בשיתוף פעולה מלא עם קבלנים, מהנדסים, מפקחי בנייה, יועצי בניה ובעלי מקצוע.
בנייה ירוקה היא חלק מהמהות התכנונית של חברת אור-תם, והיא מיושמת בכל היבט. מעבר לשירותי אדריכלות מעניקה החברה מענה גם מענה הנדסי וכן שירותי עיצוב פנים על ידי צוות מעצבי פנים מוכשרים, וכל זאת -תחת קורת גג אחת.

ראייה מערכתית כוללת, פונקציונאליות, נוחות, חסכוניות ויצירתיות עיצובית – אלו הם העקרונות שמנחים את צוות התכנון של אור-תם בבואו לתכנן ולבנות יישובים קהילתיים ומושבים, והם שמאפשרים לחברה לספק מענה מקצועי לכל אתגר תכנוני והנדסי.

פנה אלינו עוד היום, אורתם משרד אדריכלים – בשביל הבית שלך.
לקביעת פגישת היכרות בטלפון 08-850-3231 או דרך צור קשר.