בטעינה... בטעינה...

ריהוט משרדי

לקנות ריהוט משרדי זה לא עניין של מה בכך

טוביה אפלשטיין ריהוט משרדי מתקדם מספק ציוד משרדי לחברות ולעסקים כבר יותר מ30 שנה, בעזרת הניסיון שלנו אנו יכולים לתרום רבות לעסק שלך בתחום הריהוט המשרדי.

בפן אחד של הניסיון נוכל לייעץ איזה ריהוט כדאי וכיצד למקם אותו, נוכל לתת לך טיפים שיחסכו לך כסף לגבי פינות המתנה, כיסאות אורחים וכדומה, ונוכל לתת לך את המידע הדרוש לחישוב גודל דלפק רצוי, לחישוב גודל שולחנות ישיבה רצויים, כמובן על פי דרישות הלקוח, תקציב ותנאי שטח (חלל החדר).
בפן האחר של הניסיון שלנו נוכל להציג לך סגנון ריהוט על פי הקונספט של משרדך אם קיים ואם לאו אזי על פי הקונספט הדרוש על פי בחירת הלקוח, נוכל להציג לך חידושים ופונקציונאליות שקיימים כיום בריהוט, ונוכל להציג לך פתרונות מתקדמים, כגון כסאות מיוחדים, שולחנות קונסולה, כונניות דינאמיות, שולחנות ישיבה עם מסכים מתרומיים ועוד.
בפן השלישי והוא לא פחות חשוב, בטוביה אפלשטיין ריהוט משרדי אתה מקבל את כל הריהוט למשרד במקום אחד, ומקבל שירות ממקור אחד, ככה שאתה חוסך לעצמך המון כאב ראש, לא צריך לגשת למקום שמספק רק חלק מהריהוט הדרוש לך, אצלנו תוכל לקבל את כל הריהוט החל ממשרדים קטנים שולחן וכסא, וגם פה נשמח לתת לך את הייעוץ המתאים לפי הצורך, וכלה בריהוט למפעלים, למוסדות ומשרדים גדולים שיש צורך לרהט בפינות המתנה, חדרי ישיבה, ועד לפרטים הכי קטנים כמו כסאות מעבדה, עמדות טלמרקטינג ועוד.
בין אם אתם עסק קטן, או מפעל גדול – אם אתם לפני ריהוט המשרד צרו איתנו קשר 03-752-1870 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר טלפונית או להגיע אליכם להצעת מחיר.
תזכרו ריהוט משרדי אמור לשרת אתכם ביום יום במשך שעות ארוכות, חסכון של עשרות שקלים או אפילו מאות שקלים בריהוט משרד שלם יכול להוביל למצב של אי נוחות בעבודה, אצלנו בטוביה אפלשטיין ריהוט משרדי, בעזרת הידע והניסיון שלנו ניידע לספק לכם ריהוט שהוא יהיה גם נוח וגם איכותי ושיחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

Call Now Buttonהתקשר אלינו דילוג לתוכן