אדריכלות ועיצוב
טל: 08-850-3231
פקס: 077-3312288
מייל: Or-Tam@012.net.il
ProSites
אדריכלות ועיצוב
אדריכלות

עיצוב ואדריכלות פנים

אור-תם משרד אדריכלים הפועל משנת 1993 בתחומי עיצוב ואדריכלות פנים

לקביעת מפגש לקבלת רעיונות והצעות ראשוניות בנושא עיצוב ואדריכלות פנים

פנו בטלפון - 08-8503231 או דרך צור קשר באתר. מענה מובטח בהקדם

אור-תם משרד אדריכלים מתמחה במתן שירותי אדריכלות הכוללים עיצוב ואדריכלות פנים לכל סוגי הבנייה. אנו פועלים שנים רבות בתחום הבנייה הכפרית בהרחבות של ישובים כפריים ובשכונות צמודות קרקע בערים המתפתחות בדרום. עיצוב ואדריכלות פנים הנם חלק בלתי נפרד מכל פרויקט אותו אנו מלווים משלב הרעיונות וגיבוש הקונספט הארכיטקטוני דרך התכנון ושלבי הביצוע השונים כולל הגשות לאישורי בנייה ואכלוס.

עיצוב ואדריכלות פנים מקבלות דגש מיוחד כאשר אנו באור-תם ניגשים לתכנון ועיצוב דירות יוקרה או עיצוב בתי יוקרה. בפרויקטים אלה ניתן למצוא את השילובים המדהימים בין הסגנונות העכשוויים בתחומי העיצוב ואדריכלות פנים לבין הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הבנייה כולל חומרי בנייה וטכנולוגיות בנייה ירוקות.

אנו באור-תם מקפידים להתעדכן בכל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום עיצוב הפנים ובהתאמה לדרישות המשתנות של התקינה הישראלית. ניתן למצוא בגלריה באתר מגוון דוגמאות לעיצובים חדשניים בעלי אופי ייחודי.

אור-תם הנו משרד אדריכלים ותיק הפועל מ-1993 בכל תחומי האדריכלות. הניסיון רב השנים שלנו כמשרד מוביל ומלווה בפרויקטים רבים מאפשר לנו להביא את הנושא של עיצוב ואדריכלות פנים במלוא חשיבותו כבר מהשלבים הראשוניים של גיבוש הקונספט שלאורו יתוכנן הבית, הדירה או המבנה של הבנייה הרוויה. במצב זה ניתן לשלב בין רעיונות עיצוב ואדריכלות פנים ותכנון המבנה כולו.

עיצוב ואדריכלות פנים במבני ציבור ומוסדות חינוך

המשרד המתמחה גם בתכנון ועיצוב מבני ציבור ומוסדות חינוך, אשר לבנייתם נדרשים לעמוד בתקנים השונים מהתקנים של הבנייה הפרטית, רכש ניסיון בתכנון ויישום עיצוב ואדריכלות פנים גם בתחום בניית מוסדות הציבור ומוסדות החינוך. עיצוב ואדריכלות פנים הנם חלק בלתי נפרד בשלב גיבוש הראיון התכנוני כאשר מדובר במבני ציבור, מאחר ולתפקידו הסופי של המבנה השפעה משמעותית ביותר הן על עיצוב הפנים והן על התכנון האדריכלי של המבנה. כחלק מתכנון מבני ציבור, חינוך ובנייה רוויה אנו משלבים את כל תקני הנגישות העדכניים ביותר כבר בשלב התכנוני הראשוני ומאפשרים בכך להימנע מהצורך בשינויים בשלבי בנייה מאוחרים.

עיצוב ואדריכלות פנים בתכנון ועיצוב דירות יוקרה

בתחום תכנון ועיצוב דירות יוקרה פועל המשרד בהתאם לרף הבנייה הגבוהה ביותר תוך שילוב חומרי הבנייה המתקדמים ביותר המצויים ושילובם גם באלמנטים של הבנייה הירוקה. עיצוב ואדריכלות פנים על פי הבנייה הירוקה שונה באופן משמעותי מהתכנון הבניין הקונבנציונלי הרגיל. וגם במקרים אלה כחלק מהחדשנות נוספים ומתעדכנים האלמנטים והטכנולוגיות הירוקות העומדות לרשות המעצב ומשרד אור-תם מקפיד על התעדכנות בכל השכלולים והחידושים הקיימים בתחום ולשלבם על פי הצורך בתכניות של כל מבנה ומבנה.

אור-תם עיצוב ואדריכלות פנים מאפשרת לכם להטמיע את מרבית הרעיונות והעיצובים שאתם מייחלים להם תוך שמירה קפדנית הן על תקני הבניה והן על קו האופי הארכיטקטוני שגובש בשלב הראשוני. ניסיוננו רב השנים מאפשר לנו להגיע לפתרונות התכנוניים המתאימים ביותר עבורכם.

לקביעת מפגש לקבלת רעיונות והצעות ראשוניות בנושא עיצוב ואדריכלות פנים פנו בטלפון - 08-8503231 או דרך צור קשר באתר. מענה מובטח בהקדם