אדריכלות ועיצוב
טל: 08-850-3231
פקס: 077-3312288
מייל: Or-Tam@012.net.il
ProSites
אדריכלות ועיצוב
אדריכלות

אדריכלים ומעצבי פנים בדרום

משרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום יספק לכם מידע על אופי וועדות התכנון והפיתוח בדרום, סגנונות הבנייה ואלמנטים נוספים החשובים לאופיו של הדרום.

לקביעת מפגש לקבלת רעיונות והצעות ראשוניות ממשרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום

פנו בטלפון - 08-8503231 או דרך צור קשר באתר. מענה מובטח בהקדם

אור-תם משרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום, פועל מ-1993 בכל תחומי הבנייה, בנייה רוויה, צמודת קרקע בסביבה כפרית ועירונית, מבני ציבור ומוסדות חינוך והתמחות מיוחדת בעיצוב דירות יוקרה ועיצוב בתי יוקרה. אנו משלבים את טכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר ואת טכנולוגיית הבנייה הירוקה על פי כל התקנים הנדרשים.

אדריכלים ומעצבי פנים בדרום זוכים בשנים האחרונות להזדמנויות מדהימות להביא לידי ביטוי את מלוא כישוריהם וניסיונם שנרכש ונצבר בשנות פעילות רבות. כאשר מתחוללת תנופת פיתוח התיישבותית ומושקעים סכומי עתק על ידי המדינה הן ביצירת תשתיות כבישים והן בשיפור מסלולי הרכבות מתרחש תהליך מואץ של פיתוח אורבני וכפרי כאחת. לאדריכלים ומעצבי פנים בדרום אשר פועלים במשרד אדריכלים ומכירים את אזור הדרום יתרון משמעותי על פני בעלי מקצוע בתחום זה שאינם פועלים בדרום.

אדריכלים ומעצבי פנים בדרום יתרונות המיקום

היכרותם של אדריכלים ומעצבי פנים בדרום עם חוקי הבנייה, תקנות הבנייה וחוקי עזר מקומיים ובנוסף לאור הפעילות רבת השנים היכרות עם גורמי ביצוע ובעלי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר לצד מגע מתמיד עם מנגנוני האישור והפיקוח השונים מעמיד כל משרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום בעמדת פתיחה עדיפה משמעותית על פני משרדים אדריכלים שאינם מקומיים.

אור-תם הנו משרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום שהינו בעל ניסיון עשיר בכל תחומי הבניה. המשרד מתכנן ומלווה תהליכי בנייה כפרית המתרחשים כחלק מהרחבת ישובים כפריים בדרום. למשרד ניסיון רב בתכנון וליווי פרויקטים של בנייה רוויה וכן מבני ציבור ומוסדות חינוך. חלק מתפקידיו של משרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום הנו להתחדש ולהתעדכן בכל הטכנולוגיות החדישות בתחום כולל טכנולוגיות בנייה ירוקה וכמובן החידושים האחרונים בתחום עיצוב הפנים לצורך עיצוב בתי יוקרה ועיצוב דירות יוקרה.

נחזור ונדגיש כי מיקומו של משרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום מאפשר לו זמינות מרבית וגישה ישירה הן לכל הגורמים הנוגעים לתחום וחשוב מכך המשרד זמין לתושבי אזור הדרום. לקביעת מפגש לקבלת רעיונות והצעות ראשוניות בנושא עיצוב ואדריכלות פנים פנו בטלפון - 08-8503231 או דרך צור קשר באתר. מענה מובטח בהקדם.

עיצוב דירות יוקרה על ידי אדריכלים ומעצבי פנים בדרום

כאשר מדובר בעיצוב דירות יוקרה ועיצוב בתי יוקרה, הרי שהימצאותם של אדריכלים ומעצבי פנים בדרום בעלי ניסיון רב בתחום, במשרד אחד מאפשר לנו באור-תם להגיע למיצוי המרבי האפשרי ומימוש הרעיונות והשאיפות שלכם. בכל שלב של התהליך מרגע גיבוש הרעיון הראשוני ועד לשלב האכלוס. כאמור בעיקר כאשר בכוונתכם לבנות את בית חלומכם על ידי עיצוב בית יוקרה או עיצוב דירות יוקרה מומלץ לפנות למשרד המתמחה בכל שלבי התכנון האדריכליים והעיצוביים.

לקביעת מפגש לקבלת רעיונות והצעות ראשוניות ממשרד אדריכלים ומעצבי פנים בדרום פנו בטלפון - 08-8503231 או דרך צור קשר באתר. מענה מובטח בהקדם.